1 BTC = 182173.83 BOB
1 ETH = 10883.67 BOB
1 USDT = 8.62 BOB
1 EOS = 4.02 BOB
1 XRP = 3.50 BOB
1 LTC = 444.73 BOB
1 ETC = 105.08 BOB
1 NEO = 50.01 BOB
1 ADA = 1.72 BOB
1 BTG = 85.60 BOB
1 LINK = 49.01 BOB
1 XTZ = 4.50 BOB
1 TRX = 0.59 BOB
1 XLM = 0.77 BOB
1 DASH = 184.21 BOB
1 XEM = 0.18 BOB
1 611 = 2.68 BOB
1 ABC = 413.77 BOB
1 ACP = 0.10 BOB
1 ACT = 0.01 BOB
1 ADCN = 0.00 BOB
1 ADL = 0.10 BOB
1 ADX = 0.92 BOB
1 ADZ = 0.02 BOB
1 AE = 0.16 BOB
1 AGI = 0.03 BOB
1 AIB = 0.04 BOB
1 AION = 0.02 BOB
1 AIR = 0.05 BOB
1 ALT = 3.90 BOB
1 AMB = 0.06 BOB
1 AMM = 0.04 BOB
1 ANT = 33.45 BOB
1 APC = 0.01 BOB
1 APPC = 0.01 BOB
1 ARC = 0.12 BOB
1 ARCT = 0.00 BOB
1 ARDR = 0.47 BOB
1 ARK = 2.14 BOB
1 ARN = 0.01 BOB

Koupit Ethereum (ETH) s kartou okamžitě.Žádné ID.

Vítejte v Damecoinech! Okamžitě si kupte bitcoiny a další kryptoměny s vaší kartou (podporované kreditní karty, debetní a dárkové karty), PayPal, Western Union nebo mezinárodní bankovní převod (v USA máme bankovní účty) (Velká Británie, Evropa a Hongkong). Ušetřete peníze a maximalizujte zisky díky našim ultra ekonomickým poplatkům, nižším než 97% burz a užívejte si jeden z nejbohatších krypto-katalogů na internetu s více než 300 mincemi k dispozici!

Není vyžadováno ověření ID nebo KYC pro transakce, jejichž hodnota nepřesahuje 50 000 USD, protože se snažíme nabídnout co nejpřátelštější, nejbezpečnější a nej anonymnější zážitek. Můžete poslat své mince na externí peněženku nebo je jednoduše kdykoli prodat a vybrat peníze na svůj bankovní účet (v závislosti na vaší zemi může trvat až 1-5 dní, než se dostane na váš bankovní účet). Všechny země jsou podporovány. Kromě toho náš tým podpory světové třídy je k dispozici prostřednictvím chatu a telegramu 24/7 365 dní v roce, abychom vám laskavě pomohli a provedli vás, kdykoli to budete potřebovat.

Vytvořte si zdarma účet
  • - Po zaplacení :divisa bude do vaší peněženky okamžitě přidán DameCoins.
  • - Ke své peněžence se dostanete jednoduše po přihlášení. Okamžitě obdržíte e-mail s přístupovými údaji.
  • - Můžete prodat svůj ETH kdykoli a vložte peníze na svůj bankovní účet na adrese BOB (depending on the country, it may take 1 to 5 days to reach your bank account).
Jakou měnu chcete koupit?
ETH
Minimum 250 USD
Jakou měnu chcete platit?
BOB
Navrhované sumy
Iná suma
Zaplatit:
Okamžitá bezpečná platba
Bankovní převod. Doporučená provize 0 % (NO KYC VERIFICATION)
  • LEPŠÍ NEŽ DOPORUČUJEME PLATBU KARTOU (0% PROVIZE)
  • Z bezpečnostních důvodů není většina karet v našem platebním systému přijímána a jsou odmítnuty a mohou vám vzniknout provize.
  • Prosím, vytvořte si bezplatný účet a proveďte platbu převodem (Máme bankovní účty v Evropě, Spojených státech, Austrálii, Kanadě… a pokud nepocházíte z těchto zemí, můžete provádět mezinárodní převody). Jakmile bude převod proveden (náš tým zákaznických služeb je k dispozici 24 hodin denně na chatu), připíšeme peníze na váš účet OKAMŽITĚ (obvykle během několika minut)
  • ZDE ZA MINUTKU VYTVOŘTE ZDARMA ÚČET A NAKUPUJTE PŘEVODEM BEZ POPLATKŮ (LEPŠÍ NEŽ PLATBA KARTOU) TOLIK KRYPTOMĚN, KOLIK CHCETE),
Western Union

Další alternativní platby dostupné pro vaše pohodlí jsou: Visa, Mastercard, Discover, American Express, JCB, UnionPay, Revolut, Venmo karty bez OTP nebo 3D Secure, Paysafecard, Money Gram, Vklad hotovosti, Skrill , Alipay, Wechat Pay, ACH, Amazon Pay, Ebay Gift Card, Flexepin, Apple Pay, Google Pay, Neteller, N26, SEPA, Square, Transferwise, Zelle, Zipay a Yandex Money. Pro další podrobnosti neváhejte a zahajte nový chat kdykoli. Jste pro nás velmi důležití a jsme odhodláni spolupracovat bok po boku s vámi, abychom uspokojili jakékoli specifické potřeby. Děkujeme za důvěru Damecoinům.

Nejnižší poplatky na Zemi

Veřejně uznávaný jako nejlevnější trh kryptoměny pro nákup kryptoměny pomocí kreditní karty a debetní karty

POPLATKOVÁ KARTA KREDIT / DEBITOVÁ KARTA
KANN ICH OHNE ID-ÜBERPRÜFUNG KAUFEN?
CHAT-UNTERSTÜTZUNG rund um die Uhr
Wird der Bankabzug unterstützt?

Co je bitcoin?

Bitcoin je kryptoměna: nový typ peněz

Bitcoin je jedním z nejvýznamnějších vynálezů lidstva. Je to virtuální měna, kterou může poslat a přijmout kdokoli na světě.

Digitální měna

Například pro účely vlastnictví například 1 bitcoin v podstatě vidí v digitální peněžence částku měny (stejně jako ve své online bance vidíte, kolik peněz na účtu zbývá). Nemá to žádný zásadní rozdíl.

Nakupujte bitcoiny za použití běžných měn

Lze jej zakoupit a prodat v běžných měnách, jako je EURO, USD atd.

Prodávejte bitcoiny za použití běžných měn

Bitcoiny se kupují za normální peníze (například EUR nebo USD). Kdykoli můžete BTC okamžitě prodat v DameCoins a znovu získat své EUR, USD. Poté je můžete stáhnout na svůj běžný bankovní účet.

Jak fungují damecoiny?

¿Charakteristika DameCoins?

První zkušenosti s kryptoměnami? Jste v dobrých rukou.

Mobilní

Na platformu se můžete dostat bez omezení z jakéhokoli zařízení a pohodlně si koupit nebo prodat své bitcoiny

Bezpečné šifrování

DameCoins Má šifrování SSL pro ochranu všech vašich transakcí. Údaje o vaší kartě nikdy neukládáme. Můžete být v klidu.

Peněženka

Chcete-li zobrazit své portfolio, jednoduše se přihlaste DameCoins. Můžete vidět, kolik měn máte, a okamžitě vybrat EUR na svůj bankovní účet.

Chatovací služba 24 hodin

Víme, že svět kryptoměn může být matoucí. Náš tým zákaznických služeb je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ve španělštině, kde můžete klást jakékoli dotazy.

Okamžitý nákup a prodej

Vyvarujte se čekání na pomalé bankovní převody. V DameCoins Nákup BTC je okamžitý pomocí vaší karty.

100% hispánský

DameCoins Je to 100% hispánská platforma se sídlem v Madridu ve Španělsku. Veškerou pozornost, kterou obdržíte ve španělštině, bez rizika od společností v zemích mimo jurisdikci.

Chatovací služba 24 hodin

Víme, že svět kryptoměn může být matoucí. Náš tým zákaznických služeb je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ve španělštině, kde můžete klást jakékoli dotazy.

FAQ (Často kladené otázky)

Visa (debetní karta, kreditní karta, předplacená karta) a Mastercard (debetní karta, kreditní karta, předplacená karta) jsou přijímány. American Express je přijímán, pouze pokud je jako platební měna vybrána USD.

Ano, debetní karta je podporována.

Ano. Pro použití UnionPay proveďte platbu výběrem WeChat Pay.

Damecoiny nevyžadují žádný druh ověření identity pro zakoupení kryptoměny. Jediným požadavkem je, že musíte použít e-mailovou adresu, na kterou můžete přijímat e-maily, protože vám v případě potřeby můžeme zasílat e-maily týkající se vašich transakcí a resetování hesla.

Ano, můžete kdykoli prodat krypto uložené v peněžence Damecoins, abyste získali FIAT (USD, EUR, GBP ... měnu, kterou chcete)

Nákup kryptoměn: maximálně 1 000 000 USD / den Prodej kryptoměn pro FIAT: bez omezení. Výběr bankovního účtu: maximálně 100 000 USD / den Neexistují měsíční limity.

"Bitcoin je jednou z největších revolucí našeho století. Ukazuje, že peněžní transakce nemusí být drahé. Nabízí také anonymitu, která nikdy nebyla viděna, což je výzvou pro současný bankovní pseudo-monopol."

Aaron P. L. Barcelona, España

"Svět kryptoměn mě vždycky zaujal, ale děsilo mě to a zmatilo celou jeho složitost. Nevěděl jsem, jak začít. DameCoins byl objev, který bych si přál už dříve, protože jeden může investovat do kryptografie bez předchozího vědomí."

Jefreyd Bonilla San Francisco, USA

"Mimo jiné jsem si vybral DameCoins pro umožnění investic do kryptoměn jednoduše kreditní nebo debetní kartou. Na jiných burzách mě požádali o velmi únavné šeky a bankovní převody. Celý proces je v DameCoins mnohem jednodušší."

Luciana Sánchez Medellín, Colombia

Vytvořte si zdarma účet

a využít nejlepšího kurzu na trhu kryptoměny

Zaregistrujte se zdarma